Na jakém principu funguje výklad karet

princip výkladu karet

Začnu trochu obšírněji, ale jednoduše. Dnes již zřejmě nikdo nepochybuje, že člověk má tělo a duši (ducha i duši). Tělo je fyzické a k němu patří také mozek (pro schopnost žít ve fyzickém světě). Duše i duch je „cosi“ v našem těle i okolo něj (tělo vyzařuje auru, jejíž součástí jsou čakry vně i uvnitř těla). Pro zjednodušení si představíme neviditelný obal (nemá pevné hranice), ve kterém se tělo pohybuje. Ten obal je nabitý informačně-energetickými informacemi. Slova informace a energie nám jsou známé. To, že je pro naše oko něco neviditelné, ještě neznamená, že to neexistuje. Vždyť jak funguje rádio, televize a internet? Prostřednictvím neviditelných vln. Stejně tak funguje naše duše (energeticko-informační zdroj). Duše je také schopna vyměňovat si informace s ostatními dušemi a to i na velké vzdálenosti (je propojena s celým vesmírem).

Každý má svou duši, se kterou komunikuje prostřednictvím podvědomí a může si ji vědomě uvědomovat. Zjednodušeně řečeno, vědomí je mozek, podvědomí je duše. Nejdůležitější je harmonie, tzn. nutnost propojení a vyvážení duše a těla.

My se většinou chováme podle našeho mozku, který byl od malička programován pro žití ve fyzickém světě v souladu s tělem. Duše ustoupila do pozadí, ale ona je tady také, může nám zjednodušit a zlepšit život i nabídnout mnohem víc, než si umíme představit.

Nejdůležitější je umět s duší komunikovat. To je umět naslouchat vnitřnímu Já, využívat intuici, rozeznávat vědomí a podvědomí, vzájemně je propojit a dát do souladu. Právě to naslouchání a odhalování vnitřních rad prostřednictvím pocitů nám dělá největší problém, právě proto, že do všeho zasahuje mozek se svým hodnocením a pak následuje vnitřní nevyrovnanost, nerozhodnost, trápení se, přicházejí stále stejné situace a točíme se v kruhu.

Známe asi všichni stav, kdy se nemůžeme rozhodnout, náš mozek chce něco, ale zároveň podvědomě cítíme něco jiného, to je ta disharmonie těla a duše. Mozek převzal nadvládu a diktuje nám, co máme dělat podle naučených vzorců a jako správný egoista chce být na prvním místě a sám. Proto, když máme nějaké pocity, on je hned hodnotí, škatulkuje a nabízí řešení, ovšem opět podle svých naučených a životem utvrzených vzorců. My mozek potřebujeme dát trochu do ústraní a začít naslouchat i svému vnitřnímu Já. To k nám promlouvá prostřednictvím našeho těla, nastalých situací a lekcí, které leckdy nechápeme. Proto výklad karet je další možností komunikace s podvědomím.

Jak to v praxi funguje? Energeticko-informační pole kartářky se spojí s energeticko-informačním polem tazatele, vymění si skrze své energie potřebné informace a ty pak dle zákonu přitažlivosti vedou k vytažení určité karty, která nejvíce odpovídá dané situaci, stavu nebo rady pro tazatele. V závěru záleží na kartářce, jak přetransformuje získané informace z karty tazateli. Protože naše energetická pole jsou schopná spolu komunikovat na jakoukoli vzdálenost, je možné vykládat karty i na dálku, stejně jako jsou schopni např. léčitelé léčit na dálku, posílat energii, hologramy apod.

KONTAKT  MŮJ MORÁLNÍ KODEX CENÍK SLUŽEB

I takto může vypadat výklad karet.

Zajímá vás, co je pro vás důležité, jak se rozhodnout nebo jak se k něčemu postavit? Zavolejte, budu se na vás těšit!

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *