Knihy, které mě ovlivnily

Prastaré tajemství květu života

Ráda bych se s vámi podělila o knihy, které mě ovlivnily a které považuji za velmi přínosné pro duchovní rozvoj, nové pohledy na život a naše fungování v něm. Samozřejmě, že knih je bezpočet a já jich přečetla více, ale k těmto se stále vracím a vždy v nich najdu něco nového nebo je chápu lépe podle toho, jak se vyvíjím.

Když jsem byla mladá (to bylo za socialismu), občas se ke mně dostala kniha typu „jak žít šťastnější život“, ale v té době jsem ji ani neotevřela a musím přiznat, že ani dnes, pokud tedy taková kniha v mé knihovně vůbec přežila, ji nečtu. Za to jsem si ale přitáhla do života tyto a jsem za ně velmi vděčná …

Čtyři dohodyčtyři dohody

V této knize se dozvíte, kde se berou omezující názory, které nás připravují o radost a spokojenost. Tyto dohody založené na staré toltécké moudrosti nabízejí nový pohled na život, kterým umožníme sami sobě prožívat opravdové štěstí, svobodu a lásku.

 

 

Mnich, který prodal své ferrari,Mnich, který prodal své ferrari

je knížkou, která na příkladu bohatého, ale přesto vnitřně neuspokojeného člověka, přivádí čtenáře do tajů východní kultury. Postupně tak odpovídá na otázky lidského bytí a seznamuje je se starobylou moudrostí a filozofií. Ukazuje, jak kultivovat a ovládat skrytý potenciál vlastního vědomí, těla i ducha.

Kdo raději poslouchá než čte, zde je odkaz na namluvenou knihu. Mnich, který prodal své ferrari

 

 

Prastaré tajemství květu životaPrastaré tajemství květu života

Jsme mnohem víc, než víme! V této knize a v jejím pokračování se dozvíte, jak se tvoří vesmír, Země i člověk. Jsou zde vysvětleny vesmírné energie, naše vědomí i co je to Merkaba a jak nám její znovu aktivování může pomoci. Svým rozsahem a vysvětlením je tato kniha opravdu výjimečná a pro mnohé provokativní,

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *