Můj příběh

V průběhu života jsem se setkávala s různými směry včetně karet, ale cestu  k nim jsem si našla až nedávno, kdy jsem vyloženě  pocítila obrovskou touhu  s nimi začít pracovat. Těšila jsem se jako malé dítě, až budu držet svůj balíček v ruce. Začala jsem se učit u zkušené kartářky a výsledky se brzy dostavily, karty se mnou komunikují a jejich poselství mohu předávat i dále, samozřejmě za podmínek dodržování morálního kodexu, který je základním předpokladem důvěry mezi vykladačem a klientem.

Splněné přání

Jako mladý člověk jsem měla čím dál, tím víc otázek ohledně života, ale v mém okolí nebyl nikdo, kdo by mi je objektivně zodpověděl, nebo alespoň ukázal směr, kde odpovědi hledat. Jednou jsem viděla v televizi dokument o nějakém státě, kde mají v každé komunitě lidí „rádce“, většinou staršího muže, za kterým se mohou přijít poradit, a on jim dá nezištnou objektivní moudrou radu. Indiáni také mívali svého stařešinu, moudrého zkušeného člověka, který poradil. Já nikoho takového neměla, moc jsem si ho přála, ale nebyl. Tak jsem si prožila vývojově bouřlivý život s mnohými slepými uličkami, s mnoha vzlety a pády a nikdy jsem si nebyla vnitřně jistá, že konám správně, vždy tam byly pochybnosti.

Jako hodně mladá jsem odešla z domova, brzy jsem se vdala, narodilo se mi první dítě a po deseti letech druhé, prožívala jsem radosti i zklamání, obětování se i hledání sama sebe, bojovala jsem o místo v rodině, hledala jsem oporu, snažila se být oporou všech, vybalancovávala jsem vztahy, snažila se být tolerantní i neústupná, byla jsem v domácnosti i budovala kariéru, rozvedla jsem se, vystřídala jsem několik pracovních odvětví, několikrát jsem se stěhovala, znovu jsem se vdala …

Můj život se začal zásadně měnit, když jsem se dostala blízko energiím a nechala se Znovu napojit. Postupem času mě mimo jiné do života vstoupily Tarotové karty a já si velice rychle uvědomila, že to je ten rádce, na kterého se mohu obrátit, když potřebuji rozkrýt nějaký problém, on mi ukáže cestu, kterou se mám vydat, kam nechodit a jaký postoj ke konkrétní osobě zaujmout, proč jsem tady a co se mám naučit. Mnoho let uplynulo od mého přání z mládí, ale nakonec se mi vyplnilo. Díky Tarotu jsem našla vnitřní klid a jistotu na své životní cestě.

CENÍK SLUŽEB   MŮJ MORÁLNÍ KODEX   KONTAKT