Jak pomáhá výklad karet

žena v myšlenkách

Každý člověk v životě řeší různé výzvy, někdy se ale „zasekne“ a neví jak dál, ať situaci probírá z jakékoli strany. Řešení je mnoho od návštěvy psychologa přes léčitele až po výklad karet. Výklad karet se inspiruje intuicí, což je komunikační zdroj mezi podvědomím a vědomím – více zde.

Paní Petra přišla na výklad karet s otázkou, zda přijmout nebo nepřijmout nabídku přítele na společné bydlení.

Samozřejmě to je jeden z větších kroků, který v životě řešíme, a spolu s rozhodováním přichází mnoho myšlenek a i obavy. I když se snažíme zvážit všechna pro a proti, stejně nevíme, jak na nás nová situace zapůsobí, jak ji zvládneme a co přinese budoucnost? Výklad karet nám ukáže, co přinese změna, když novou výzvu přijmeme, ale i to, když ji nepřijmeme. Ukáže na co se zaměřit, co posílit a na co si dát pozor. Pak vyzbrojeni několika radami a zaměřeními, posíleni ve své víře a s uspořádanými myšlenkami můžeme s lehčím srdcem udělat rozhodnutí.

Paní Petra si výkladem uvědomila, co pro ní znamená svoboda, její přítel a také, jak by měla její budoucnost vypadat. Z toho vyplynula i odpověď na její otázku ohledně společného bydlení s nynějším přítelem.

Paní Janu postihla životní tragédie. Nedokázala se s ní po mnoho let vypořádat a neustále si promítala v hlavě, jak tomu mohla zabránit a utápěla se v žalu. 

Někdy nás v životě potkají velmi smutné události a my se s nimi nechceme a ani mnohdy neumíme vypořádat na tož smířit. Ono je velmi těžké a zdá se nepravděpodobné být na ztrátu bližního připraven. Přesto je potřeba k tomu zaujmout postoj, neobviňovat sebe ani okolí, přijmout, uzavřít a pustit.

S paní Janou jsme rozebraly výklad na danou situaci, uvědomila si souvislosti a i to, že není za tragédii zodpovědná a zároveň, že se má těšit z toho, že jí bylo umožněno být s tím člověkem nějakou dobu, uvědomit si, co jí to přineslo a to, že fyzickým odchodem nekončí bytí.

Pan Petr přišel na výklad karet z důvodu nespokojeného manželství. S manželkou si prý již nemají co říct, každý si jede svojí parketu a společné věci se vytrácí. Několikrát se pokusil tento stav zvrátit, ale marně.

Mezilidské vztahy je obrovské téma a zná ho opravdu každý. Každý z nás se potkává se spoustou lidí ať v pracovním nebo soukromém životě. Každý jsme jiný a vzájemně na sebe působíme. Je to dané momentálním rozpoložením, výší frekvence, na které komunikujeme, ale také na zrcadlení naší osobnosti. Zrcadlení našich „nedostatků“ většinou nevnímáme tak, že se to týká nás samotných, ale vnímáme toho jedince, který nám zrcadlí něco o nás, jako negativního člověka a odsuneme ho do přihrádky „s námi neslučitelný“. Přitom právě za něho bychom měli být nejvíce vděčni, protože nám ukazuje, co je v nás ukryto, co odmítáme a nechceme připustit. Většinou to je naše nezpracované téma a výzva pro nás k osobnostnímu růstu.

Při výkladu si pan Petr uvědomil nutnost přehodnocení sebe samého, zaměření se na všeobecnou lásku k sobě a všem bytostem, odpouštění sobě i druhým, vážení si situací a zrcadlení, díky němuž ví, jak na sobě pracovat. Protože pokud změní sebe, změní tím i své okolí.

Pro mě je vždy největší odměnou vidět klienta, který přišel v disharmonii, odcházet s pevnější půdou pod nohama a s novými pozitivními myšlenkami a chutí do života. 

naděje

KONTAKT   CENÍK SLUŽEB   MŮJ MORÁLNÍ KODEX

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *