Všechno jsem zkusil, ale fakt už nevím …

nevím

 

Každý se potřebuje někdy zastavit a vyrovnat síly. Způsobů je mnoho. Někdo sportuje, jiný pasivně odpočívá, někdo jde do přírody apod. Někdy ale už ani to nepomáhá, necítíte se dobře, neumíte se rozhodnout, s něčím si nevíte rady přesto, že máte díky moderním technologiím přístup k nejnovějším informacím a tudíž i radám. Co tedy dělat?

Můžete zajít k psychologovi, ten s vámi situaci odborně rozebere a poradí. Bude to trochu obšírný rozbor a zřejmě nezůstane u jednoho sezení, protože všechno souvisí se vším.

Můžete začít meditovat. Je velmi důležité být občas sami se sebou, ponořit se do své podstaty a rozmlouvat se svým vnitřním Já. Zeptat se ho, jestli je spokojené v životě jaký žijete nebo zda máte něco změnit a na co se máte zaměřit.

Pokud nebude vaše vnitřní já v souladu s vaším fyzickým já, bude vás na to upozorňovat nejrůznějšími způsoby, ať jsou to opakující se situace nebo fyzické obtíže. Jestliže neumíte naslouchat svému vnitřnímu hlasu nebo ho potřebujete lépe pochopit, pak je vhodný výklad karet. Prostřednictvím výkladu lépe pochopíte, co se vám snaží vaše duše sdělit. Karty vám pomohou zorientovat se v situaci, která je pro vás momentálně důležitá a poradí, co můžete udělat pro její vyřešení nebo zlepšení a zároveň vám poradí, na co si dát pozor. Hovoří jasně a věcně, a co je nejdůležitější, nemýlí se, protože pouze vytahují napovrch vaše myšlenky, pocity a pravdy.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *